Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Ročník 2002
 Výsledky soutěží
 Rozpis soutěží
 Celkové pořadí

  Kalendář soutěží
 BrněnecSoutěž se již konala. 25.5.
 BojkoviceSoutěž se již konala. 8.6.
 Ostrava-N. VesSoutěž se již konala. 15.6.
 PlumlovSoutěž se již konala. 16.6.
 OpatoviceSoutěž se již konala. 29.6.
 RadíkovSoutěž se již konala. 30.6.
 MikuloviceSoutěž se již konala. 6.7.
 PetroviceSoutěž se již konala. 7.7.
 VacenoviceSoutěž se již konala. 13.7.
 MistřiceSoutěž se již konala. 14.7.
 ÚherceSoutěž se již konala. 20.7.
 RychlovSoutěž se již konala. 10.8.
 BabiceSoutěž se již konala. 11.8.
 Let.-KunčiceSoutěž se již konala. 17.8.

  Jiné ročníky
 Ročník 2011
 Ročník 2010
 Ročník 2009
 Ročník 2008
 Ročník 2007
 Ročník 2006
 Ročník 2005
 Ročník 2004
 Ročník 2003
 Ročník 2001
 Ročník 2000
 Ročník 1999
 Ročník 1998
 Ročník 1997
 Ročník 1996

  Webmaster

 
 

Brněnec - 25.5.2002

Memoriál Josefa Spurného

 Okres 
Svitavy 
 Terén 
travnatý, rovina, betonová základna
 Terče 
sklopné
 Kontakt 
Pavel Klemša, Vitka a. s., 569 04 Brněnec, tel.: 0461/524 811


muži

   Družstvo  Okres  1. terč  Výs. čas 
1. Petrovice  TR  17.60  18.31 
2. Ostrava-Nová Ves  OV  18.33  18.51 
2. Mikulovice  TR  18.06  18.51 
4. Vacenovice  HO  18.22  18.54 
5. Radíkov  PR  18.26  18.55 
6. Letohrad-Kunčice  UO  18.15  18.59 
7. Babice  VS  18.25  18.70 
8. Plumlov  PV  18.31  18.82 
9. Hodějice  VY  18.65  19.17 
10. Krumsín  PV  18.99  19.28 
11. Břevenec  OL  19.20  19.35 
12. Vlkoš  HO  19.14  19.56 
13. Starý Lískovec  BM  19.38  19.62 
14. Čeperka  PU  19.52  20.14 
15. Mistřice  UH  20.03  20.90 
16. Prušánky  HO  20.62  20.95 
17. Vitka Brněnec  SY  21.15  21.21 
18. Petrov  HO  20.45  21.23 
19. Široký Důl  SY  19.53  21.94 
20. Karolinka  VS  20.78  21.97 
21. Letohrad-Kunčice B  UO  20.64  25.29 
22. Lubná  SY  24.99  25.43 
23. Letohrad  UO  22.47  42.07 
24. Letohrad B  UO  21.28  N 
25. Široký Důl B  SY  N  N 
26. Březová nad Svitavou  SY  N  N 
27. Horní Poříčí  SY  N  N 
28. Sychotín  BK  N  N 
29. Stará Ves nad Ondřejicí  FM  N  N 
30. Čeperka B  PU  N  N 


ženy

   Družstvo  Okres  1. terč  Výs. čas 
1. Kunovice  VS  17.08  18.17 
2. Chválenice  PJ  17.73  18.40 
3. Stará Ves nad Ondřejicí  FM  18.75  19.51 
4. Široký Důl  SY  19.95  20.25 
5. Výčapy  TR  20.07  20.54 
6. Moravská Chrastová  SY  20.50  21.03 
7. Radíkov  PR  19.12  21.63 
8. Sychotín  BK  31.99  32.19 
9. Letohrad  UO  N  N 


 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů