Holky z Pustkovce vyhrály již šestkrát za sebou

Autor: HONZA M. Neplachovice OP (honza.maly@centrum.cz), Téma: Moravskoslezský Pohár
Vydáno dne 05. 08. 2003 (2570 přečtení)
Do Oldřišova se v neděli 3.8.2003 sjelo celkem 20 mužských a 6 ženských družstev. Soutěžilo se na 2B hadice v areálu místního parčíku. Nejlepší formu dokázali všichni závodníci z Pustkovce.

     V první srpnovou neděli se Moravskoslezský pohár přesunul do Oldřišova. Soutěžilo se na 2B hadice. Náběh byl po asfaltu a dále se běželo po pěkně upraveném trávníku. Soutěž probíhala v místním parku nedaleko rybníčku. Výhodou byl stín vzrostlých stromů, který chránil soutěžící i diváky před tropickým sluncem.
     Samotná soutěž probíhala bez problémů. Nejlepšího času dosáhlo družstvo mužu z Pustkovce časem 15,99. Na druhém místě se časem 16,30 umístily Neplachovice a třetí příčku získal Svinov (16,41). K vidění bylo bohužel i několik nezdarů. Dobře rozběhnutý útok Velkých Hoštic zastavila odpojená proudnice. Bečkař z Plesné nestihnul spojit hadice. Nedařilo se ani domácímu kolektivu, který nenašrouboval koš.
     V ženské kategorii se na prvním místě opět umístily holky z Pustkovce (19,01). Je to jejich šesté vítězství v řadě za sebou v seriálu MSP. Druhé byly Lesní Albrechtice (20,46) a třetí Michálkovice (21,17).
     V následujícím víkendu se budou konat dvě soutěže MSP. V sobotu 9.8. od 14.00 se bude na 2B hadice soutěžit v Krásném Poli (OV). A v neděli 10.8. od 14.00 se Moravskoslezský pohár přesune na opačný konec regionu do Neplachovic. Zde budou muži soutěžit na 3B a ženy na 2B.

Výsledky a aktuální tabulku po 10 kolech MSP najdete na www.volny.cz/neplach-fire1