11. kolo MSP se konalo v Krásném Poli

Autor: HONZA M. Neplachovice OP (honza.maly@centrum.cz), Téma: Moravskoslezský Pohár
Vydáno dne 14. 08. 2003 (2571 přečtení)
Opět krásné počasí, skvělý fotbalový trávník a trať na 2B. To vše čekalo na účastníky dalšího kola Moravskoslezského poháru.

     Po delší době se konal Moravskoslezský pohár v oba víkendové dny. Sobotní kolo 9. 8. 2003 nás zavedlo na perfektní trávník fotbalového hřiště v Krásném Poli. Soutěžilo se na 2B hadice v obou kategoriích. Opět přálo počasí. Velmi mile jsem byl překvapen ze spousty druhů připravených jidel k občerstvení. Soutěže se účastnilo 21 družstev mužů a 7 ženských kolektivů.
     Soutěž samotná probíhala bez velkých zádrhelů a komplikací. Čas měřila naprosto bezchybně časomíra z Velkých Hoštic. Nejlepšího času dosáhli hasiči z Pustkovce časem 15,71 a potvrdili skvělou formu. Těsně za tento celek se zavěsily Neplachovice (15,78). Třetí příčka patřila Martinovu (16,81). Bylo k vidění ještě několik pěkných útoků na hranici 17.vteřiny ( Velké Hoštice, Dolní Benešov, Mladecko). Bohužel favorizované Bolatice musely na proud nasadit člena jiného týmu a jejich útok se nevydařil.
     V ženské kategorii se žádné překvapení nedělo. Pustkovecké holky si časem 18,24 zajistily vítězství. Druhé se umístily Michálkovice (21,08) a třetí Martinov (23,70).

Výsledky a tabulku naleznete na www.volny.cz/neplach-fire1