Moravskoslezský pohár zahájen ve Svinově

Autor: HONZA M. Neplachovice OP (honza.maly@centrum.cz), Téma: Moravskoslezský Pohár
Vydáno dne 11. 06. 2004 (2612 přečtení)
Letošní ročník Moravskoslezského poháru byl zahájen v sobotu 5. 6. 2004 soutěží v Ostravě- Svinově. Soutěžilo se na travnatém povrchu na 3B. Pořadatelé přivítali 20 družstev mužů a 5 družstev žen. Počasí bylo chvílemi deštivé a chladné.

Se startovním číslem jedna se představilo pěkným útokem družstvo ze Sádku. Výrazný prostřik na levém terči vyřadil z boje o přední příčky borce z Bolatic. Stejná chyba postihla i Pustkovec a Plesnou. Velkým Hošticím se nezadařilo na rozdělovači a rychlá voda ho zastavila příliš brzo.Ozdobou soutěže byla účast extraligových Babic a Plumlova. A také se na této soutěži velmi dobře prezentoval zástupce MSL, družstvo Prchalova. Nakonec tedy zvítězily Babice v čase 18,69 před Prchalovem (19,45) a domácím Svinovem (19,75).
     V nepříliš početně zastoupené kategorii žen zvítězila děvčata z Pustkovce vynikajícím časem 18,45. Druhou příčku obsadilo družstvo z Mladecka pěkným časem 21,71. Třetí byly Michálkovice.
      Protože jsem se této soutěže nemohl účastnit, tak děkuji za poskytnuté informace. Ve zpravodajství ze soutěží MSP se letos budeme střídat s Pavlem Straubem z Velkých Hoštic, kterému touto cestou děkuji za pomoc. Další kolo MSP se bude konat v sobotu 19. června 2004 v Ostravě- Martinově. Rychlá, asfaltová trať slibuje pěknou a kvalitní soutěž.