Čtyři osmnáctkové časy v Dolním Němčí!

Autor: Petr Kropáč (petrhori@seznam.cz), Téma: VC Uherské Hradiště
Vydáno dne 28. 06. 2004 (2958 přečtení)
V neděli 27.června v Dolním Němčí se uskutečnil druhý závod VC OSH ČMS UH dále už jen VCUH. V Dolním Němčí se opět soutěžilo na dobře připraveném fotbalovém hřišti za celkem slunečného počasí které přilákalo 15.družstev mužů a jen 2.družstva žen.

Soutěž začali pokusem domací kluci z Dolního Němčí, ale domácí příznivce sklamali a ukázali že asi přes zimu zaspali na vavřínech a časem 45.06sec uzavřeli výsledkovou listinu. Jako tradičně mezi prvními se na startu ukázali Mistřice a téměř bezchybným pokusem s časem 18.20sec nasadili laťku dosti vysoko, a poněvadž zbytek startujícího pole tento čas nepokořil jsi vybojovali první místo. Nejblíže se k dosaženému času Mistřic přiblížili Bojkovice a to časem 18.36sec,  předvedeným pokusem ukázali že stalé umí a že VCUH má pro letošní rok dalšího aspiranta na přední pozice. Třetí čas v soutěži zaběhlo Kněžpole loňský obhájce vítězství ve VCUH a to čas 18.57sec. Za očekáváním skončili i kluci z Vések a časem 18.95sec obsadili 4.pozici v dnešním zavodě. Milé překvapení a čas 19.06 předvedl Částkov(dějiště třetího kola VCUH) a doma bude chtít toho rozhodně předvést ještě víc. Dále ve startovní listine jsme mohli najít Velký Ořechov u kterého záložní tým B porazil svůj A tým časem 19.23. Dobře se také prezentoval zástupce okresu Hodonín a to družstvo Velká nad Veličkou a časem 20.87sec obsadil 8.místo.

 

V kategorii žen k vidění toho moc nebylo za družstvo žen ze Záhorovic nastoupili dorostenky které čéka MČR dorostu a dosáhli času 30.84sec, o něco málo tento čas pokořily Bílovice a časem 29.36 vyhraly tuto soutěž.