V Michálkovicích padly dvě sedmnáctky!

Autor: Pavel Straub ( pavel.straub@seznam.cz), Téma: Moravskoslezský Pohár
Vydáno dne 29. 08. 2004 (2525 přečtení)
Devatenáct družstev mužů a sedm družstev žen se tuto sobotu 28. srpna sjelo do Michálkovic, aby zde na rychlé trati nasbírali co nejvíce bodů do seriálu MSP. Pořadatelé si dali záležet a tak jim i divákům byly odměnou kvalitní útoky a vynikající časy v obou kategoriích.

     Soutěž zahájilo v kategorii mužů domácí \"áčko\", příliš se jim však nedařilo a docílili času 26.14s. Pustkovec všem ukázal, že i se slabším strojem se dá zabodovat - čas 18.06s nakonec stačil na celkové čtvrté místo. Vyhořel i další z favoritů Velké Hoštice - dobře rozběhnutý útok pokazil spadnutý koš. Neplachovice i v pozměněné sestavě dokázaly zůročit zkušenosti ze závodů Extraligy a s časem 18.02s skončily na třetím místě. Z druhého místa se radovali kluci ze Svinova za výborný čas 17.69s (pravý proud dokonce 17.12s). Zvítězil letošní suverén celého seriálu Bolatice v jejich doposud nejlepším čase 17.56s (levý proud 17.21s) a tři kola před koncem MSP si upevnil vedení před druhým Svinovem a třetími Velkými Hošticemi.

    Také v ženské kategorii byly k vidění rychlé útoky a o umístění rozhodovaly setinky. Tentokrát zvítězila děvčata z Dolní Lhoty v čase 20.24s. Těsně druhé skončily Velké Hoštice (20.42s) a třetí Martinov (20.60s).