Služovický putovní pohár se stal kořistí Pustkovce

Autor: Pavel Straub ( pavel.straub@seznam.cz), Téma: Moravskoslezský Pohár
Vydáno dne 24. 07. 2005 (2432 přečtení)
Na třetí kolo letošního ročníku Moravskoslezského poháru ve Služovicích se za slunného odpoledne sjelo celkem 24 družstev mužů a 3 družstva žen. Na soutěžící čekala organizátory výborně připravená trať 3B.


Tentokrát do výsledného pořadí za neúčasti extraligových Bolatic a Neplachovic promluvila i ostatní družstva. Pěkný útok předvedlo hned jako první domácí áčko (20.03 s), stačilo to však až na šesté místo. Druzí startovali muži z Pustkovce a jejich čas 18.70 s se už nikomu z dalších nepodařilo překonat. Alespoň si tak spravili chuť po neúspěchu na Hněvošickém pahorku. Druhou příčku obsadily Hněvošice (19.38 s) a třetí skončil loňský vítěz na této trati Svinov v čase 19.42 s. Nedařilo se naopak Velkým Hošticím, které slibně rozběhnutý útok nedotáhly do vítězného konce (prostřik a čas 22.62 s).
V ženské kategorii za účasti pouze tří družstev jasně kralovala děvčata z Mladecka (19.68 s) před Muglinovskými kráskami (24.95 s) a ženami z Kylešovic (26.96 s).
Závěrem nesmíme opomenout pochválit organizátory ze Služovic v čele s komentátorem Janem Chrobákem za výborně připravenou soutěž, která proběhla bez jakýchkoliv problémů.
Příští víkend se můžeme těšit na pokračování MSP v Michálkovicích a Oldřišově.