V Kněžpoli vítězně domácí

Autor: Petr Kropáč (petrhori@seznam.cz), Téma: VC Uherské Hradiště
Vydáno dne 29. 07. 2005 (2865 přečtení)
Za slunečného nedělního odpoledne se v Kněžpoli uskutečnilo 6.kolo VCUH. Na Kněžpolské závodiště přijelo poměřit síly 20.mužských a 4.ženské družstva. Nechyběli na soutěži zastupci z okresu Hodonín, Kroměříž a i z Vyškova.

Po slavnostním nástupu soutěž netradičně zahajilo družstvo Mistřice A. Kluci snad už konečně protrhl smůlu která se snima vlwčw od druhého kola v němž se jim zranil rozdělovač a předvedli pohledny pokus s výsledným časem 18.47sec který jim nakonec v soutěži přisoudil 2.místo. V zápětí se na startovni čáře objevilo družstvo Vések, kluci rozjeli svuj pokus nádherně ale bohužel chyba rozdělovače který při dopadu na značce zavřel pravý proud, nakonec z toho byl ale čas 23.03 a až 10.místo. Dále se představil Částkov který se prezentoval časem 19.00sec a 3.místem. Zastupce z hodoninska Vlkoš obsadil 4.místo za čas 19.85sec. Vlkoš a hned v pořadí následoval Vlkoš B a  to s časem 20.09. Okres Kroměřiž zastupovalo družstvo Kvasic časem 26.36sec a 13.místem. Z Vyškovska přijeté Hodějice bohužel nedokončili a obsadili poslední místo. Pravidlo že na domácí půdě se nevyhrává dnes domací borci z Kněžpole dokonale vyvrátili, ukázali nádherný utok s časem 17.92sec a soutěž po zasluze vyhrali.

Mezi ženami už téměř tradične dominovaly Mistřice které zvítězily časem 20.91sec, Mistřice náasledovalo družstvo Bílovic a to časem 24.01. Třetí místo si z Kněžpole odvezlo družstvo žen z Jarošova a to za čas 25.75.

Chtěl bych se všem omluvit že nebyl na netu článek z Tučap ale bohužel jsem na soutěži nebyl a nikdo mě ani neposlal žádné zhrnutí z kterého bych mohl popřípadě čerpat.