V Mistřicích padly tři sedmnáctkové časy!!!

Autor: Petr Kropáč (petrhori@seznam.cz), Téma: VC Uherské Hradiště, Zdroj: http://www.hamis.estranky.cz
Vydáno dne 05. 09. 2006 (3508 přečtení)
Poslední srpnová neděle patřila netradičně soutěži v Mistřicích, přesunutí termínu soutěže bylo asi troško nešťastné, sice po delší době nepršelo,bylo k vidění tornádo!!, ale sjelo se jen 14.mužských a 4.ženské družstva. I tak ale padly tři časy pod 18sec.

Soutěž odstartovali kluci z Částkova kteří bojují z domacími Mistřicemi v celkové listině o 3.místo, kluci předvedly pohledný ůtok a je jen určitě škoda prostřiku na pravém teřči, ale i tak by se víš nedostali, a tak z výsledným časem 19.38sec skončili těsně pod stupni vítězů na 4.místě.

Dále se s favorituů jako číslo 3představili domácí Mistřice, kluci předvedly hodně povedený pokus a dosáhly prvního času dne pod 18sec a to 17.75sec, a jak se později ukázalo byl to i čas vítězný.

Hned po Mistřicích startovaly Vésky které si ale připsaly smolný závod, menší technická závada na stroji neumožnila dosáhnout lepšího času a s časem 17.90sec se umístnily na 2.místě.

 Kněžpole ještě v boji z Véskami o první místo startovalo jako tradične na začatku druhe desitky startovni listiny, kluci potřebovali se dostat v totmto závodě před Vésky aby měly jeste nejakou nadeji ne celkove vitezstvi ve VCUH, bohuzel po jejich pokusu se časomíra zastavila na čase 17.99sec což nestačilo a obsadili tak 3.místo.

Smůlu si vybralo na domácí půdě založní družstvo Mistřic B, kdyz po chybe na rozdelovaci s casem 36.52sec(levý proud 20.55sec) skončily na 9.místě. Smůlu měly i Drslavice které postihlo nedotažení pravého proudu a 15sec prostřik, a tak s časem 46.64sec obsadily posledni dokončené 10.místo. Soutěž nedokončily z vyškovska dojeté Ivanovice na Hané, Šartaice a okresní Kunovice a Tučapy.

Mezi ženami suveréně zvítězily holky z Ivanovic na Hané které krásným pokusem v čase 19.53sec nedaly nikomu šanci a zvítězily.

 Druhé místo patřilo ženám s Tupes které dosáhly času 24.71sec

 a třetí Bohuslavice u Zlína 25.94sec.

Smolně skončil závod pro nově sestavené družstvo Mistřice kterým prostřik na levém proudu přinesl čas 30.97sec(pravý proud 24.96sec) a poslední 4.místo.

Videa všech útoků naleznete tady

Omlouvám se že nejsou dodané předchozí články ze soutěží ale přeci jen su člověk a nestíhal jsem, ale stručné shrnutí najdete na našich stránkách.