Mistřice se nevzdávají!!

Autor: Petr Kropáč (petrhori@seznam.cz), Téma: VC Uherské Hradiště, Zdroj: www.hamis.estranky.cz
Vydáno dne 24. 07. 2007 (3613 přečtení)
Velká cena se nám přehoupla do druhé poloviny a její 6.závod byl napořadu 22.7.2007 v Kněžpoli. Celkem vyrovnána špice tabulky a přítomnost např. družstva Šarov(ZL) a Petrova(HO) dávala znamení v celkem zajímavý souboj družstev jak mezi sebou tak s nepříjemným protivětrem. V ženské kategorii se nám představilo rekordních 6družstev žen!!

Soutěž rozběhli hasiči z Hřivínova Újezdu a i když jsi chvilku počkali z vodou tak ještě to bylo málo a s protivětrem byl z toho čas 20.56sec. Jako druzí se představili hasiči z Mistřic kteří si z vodou zkušeně počkaly, nechali doběhnout proudaře až k čáře a sestříknout v hodnotě 18.20sec a tímto časem celou soutěž vyhrát. Dál se představil lídr VC UH ale nebylo to ani v jejich podání ono a připsali si čas 18.84sec a sním 3.místo.

O pouhé dvě setiny se před Vésky přehouply domácí hasiči z Kněžpole, sice jsme mohli vidět nedotažení levého proudu a jeho prostřik ale i tak z toho byl čas 18.82sec.

4.místo v této soutěži stejně jako ve VCUH v tomto závodě ukořistili hasiči Částkova kteří se představili v celkem kombinované sestavě s časem 19.27sec.

Dále se umístnil na 5.místě zástupce Hodonínska ze Petrova, klukům se bohužel nepodařilo nabrat plnou vodu a s časem 19.90sec určitě nebyli spokojeni.

Šarovy(ZL) a 6.místo, určitě taky ne podle představ ale hodně rychlí výstřik 16.7sec protivítr k tomu a zaseknutí pravého proudu na platě vedlo až k času 20.08sec.

 

Ženské kategorii kraloval jako již tradičně zástupce z jiného okresu tentokrát to byly ženy z Hřivínova Újezdu(ZL) v čase 19.54sec.

 

Z druhého místa se radovaly ženy Kunovic které zastavily časomíru na hodnotě 21.70sec

 

a třetí příčku za výkon 22.28sec a těsně po zhození terčů roztrhlé Béčko zaznamenaly hasičky z Vlčkova.

 

Mezi poraženými s časem 22.00sec se umístnily Mistřice které byly Diskvalifikována ze nesešroubované savice.

 

Když se podívem na ligovou tabulku a škrtneme dva nejhorší výsledky u prvních třech družstev tak máme následující pořadí.

1.Vésky 60.bodů, 2.Mistřice 51.bodů, 3.Kněžpole 49.bodů.

Podle všeho se možem těšit na ještě pěknou druhou půlku ligy.