Boj ve VCUH se závod před koncem přiostřuje!!!

Autor: Petr Kropáč (petrhori@seznam.cz), Téma: VC Uherské Hradiště
Vydáno dne 01. 09. 2010 (3443 přečtení)
Ročník 2010 se nám blíží ke konci, a určitě se ale tento rok zapíše do historie svojí zamotaností a neuvěřitelným bojem o pomyslnou bednu. Ač se to zdá neuvěřitelné ale od posledního článku se pořadí na prvních místech neuvěřitelně prohodilo......

Závody ve Véskách, Drslavicích a Kunovicích zamýchaly kartama a tak před před předposledním dílem VCUH ve Staré Město bylo pořadí následující. Opět se na čelo se probojovali Kluci z Částkova kteří nazbírali 118bodů, na 2.místo klesly Vésky z 111.body a na 3.místo se vyšvyhli Kněžpolští hasiči 73.bodů, 4.místo patřilo Mistřicím 63.bodů a o 5.bodů zpět na 5.místě Salaš a o pouhý bodík míň 6.Částkov B s 57.bodíků.

 

A copak se přihodilo ve Starém Městě?? Snad ani jednomu družstvo se nepodařilo zaběhnout svůj požární útok bez chyb, a ta kse nám pořadí opět promýchalo. Soutěž vyhraly v čase 18.03sec hasiči z Vések a připočetli si veledůležitých 15.bodů. Za čas 18.51sec si 2.místo připsali hasiči ze Salaše a stím i 12.bodíků do tabulky a na stupních vítězů s časem 18.76sec je doprovodily hasiči z Mistřic 10.bodíků. Ne populární bramborová pozice zůstala ná Částkov B v čase 19.36sec. Ptáte se kde jsou hasiči z Kněžpole a Částkovského Áčka?? Kněžpolští nejprve při odběhu ze základny chybovali na levém proudu když proudař musel brát klubíčko až na podruhé, ale mnohem větší chybka se stala na konci trati pravému proudaři a to když při dotahování na čáru si rozpojil na zub proudnici, a tudíž výsledný čas 26.21sec určitě nebyl podle Kněžpolských představ a stačil jen na 5.bodíků do tabulky. A Částkovští?? Ti snad jen můžou být rádi za drobné zaváhání košaře, poněvadž strojník poslal vodu z první a klukům se nepodařilo doběhnout k čáře a levý proud ne a ne svůj terč srazit a podařilo se mu to až v čase 30.77sec. za což jim patří 4.body do tabulky VCUH.

 A tudíž před posledním závodem VCUH který se uskuteční 4.9.2010 na Salaši vypadá tabulky VC OSH Uh před posledním závodem následovně.

Poř.   Družstvo   Okres   Body 
 1.   Vésky   UH   126 
 2.   Částkov   UH   122 
 3.   Kněžpole   UH   78 
 4.   Mistřice   UH   73 
 5.   Salaš   UH   70 
 6.   Částkov B   UH   65 
 7.   Jarošov   UH   53 
 8.   Hradčovice   UH   46 
 9.   Drslavice   UH   34 
 10.   Bílovice   UH   31 
 11.   Tupesy   UH   5 

Takže na Salaši bude ještě o co bojovat.....

 

A jak vypadá kategori žen?? Ta se nám začíná taky pěkně dramatizovat.

Sice stále celkovému pořadí kraluji ženy z Vések s 56.bodíky ale určitě můžou litovat svého Diskvalifikovaného útoku ze Starého Města, když se holkám nepodařilo sešrubovat sací vedení a do tabulky VCUH si napřipsali ani jeden bodík. Toho to problému notně využily dotahující se ženy z Částkova které ve Staré město vyhraly a připsaly se veledůležitých 8.bodů a momentálně na první Vésky ztráceji pouze 2.bodíky. Ze stejnou bodovou ztrátou na Vésky se nechaly přeskočit holkama z Částkova hasičky z Kunovic kterám ve Starém město připadlo 6.bodů do klína, ale na 8bodové příděly žen z Částkova už to pomalu přestáva stačit. Z odstupme už 17.bodů jsou na 4.místě ženy ze Salaše a boj o bednu už jim definitivně unikl....

A celkové pořadí v kategorii žen vypadá následovně

Poř.   Družstvo   Okres   Body 
 1.   Vésky   UH   56 
 2.   Kunovice   UH   54 
 3.   Částkov   UH   54 
 4.   Salaš   UH   37 
 5.   Jalubí   UH   9 
 6.   Březolupy   UH   4