CZC.CZ tréninkový Camp 2012

Autor: Roman - Radíkov (romik@firesport.cz), Téma: Ostatní
Vydáno dne 07. 03. 2012 (4894 přečtení)
Vážení přátelé, SDH Bezděkov pod Třemšínem pořádá již šestý ročník předsezónního tréninkového kempu sportovních družstev hasičů, opět pod záštitou hlavního sponzora, společnosti CZC.cz s.r.o., provozovatele on-line obchodu www.czc.cz.

Hlavní myšlenka akce zůstává stejná jako v předešlých letech - tedy setkání sportovních družstev před sezónou, navázání nových přátelství, získání cenných zkušeností a porovnání formy. Opět se můžete těšit na náročnou prověrku připravenosti na ligové boje.
 
 
Setkání proběhne ve dnech 5.- 6.5. 2012
Všichni jste srdečně zváni.
 
Místo konání:
V příjemném areálu myslivecké střelnice s chatou v Bezděkově pod Třemšínem.
 
Co Vás čeká:
V sobotu dvě soutěže v požárním útoku a soutěž o nejrychlejší „zadek“. V neděli jedna soutěž v požárním útoku. Povrch dráhy travnatý do mírného kopce ( na 3B: základna 572,13m n.m., čára stříkání 573,88m n.m.). V průběhu celého víkendu bohaté občerstvení. Večer zábava s hudbou.
V areálu střelnice je dostatek prostoru pro postavení stanů. Možnost příjezdu již v pátek večer, chata s posezením a občerstvením bude k dispozici.
 
Sobotní program a propozice:
- do 9.00 příjezd a prezentace družstev
- 9,15 nástup družstev a porada velitelů
- 9.30 začátek 1. soutěže na 3xB65 + 4xC42 (ženy 2xB65) dle pravidel ZČHL (www.zchl.cz). Terče sklopné, elektronická časomíra. Každé družstvo má 2 pokusy z nichž se lepší počítá do hodnocení.
- 13.00 soutěž o nejrychlejší „zadek“ (probíhá současně s útoky)
- po ukončení 1. denní soutěže krátká přestávka
- po přestávce začátek 2. soutěže na 3xB65 + 4xC42 (ženy 2xB65) opět dle pravidel ZČHL. Terče sklopné, elektronická časomíra. Každé družstvo má jeden pokus. V případě nižší účasti družstev a tím vzniklé časové rezervy, je možné o přestávce svolat poradu velitelů a po dohodě rozšířit tuto soutěž také na dva pokusy.
- cca 20.00 vyhlášení výsledků sobotních soutěží
- volná zábava u hudby a občerstvení
 
Nedělní program a propozice:
- 9.45 nástup družstev a porada velitelů
- 10.00 začátek nedělní soutěže na 2xB65 + 4xC42 pro obě kategorie. Nářadí dle ZČHL. Terče sklopné, elektronická časomíra. Soutěž proběhne systémem dle pravidel Brdské ligy (www.brdskaliga.cz), což znamená základní kolo, kde má každé družstvo jeden pokus a prvních 8 družstev mužů a první 4 družstva žen postupují do play-off, Ve vyřazovacích bojích běží dvě družstva současně o postup do semifinále a finále.
- cca 14.00 vyhlášení výsledků nedělní soutěže a vyhlášení výsledků celého víkendu
 
Co na Vás čeká za ocenění:
V dílčích soutěžích:
Pro první 3 družstva v každé kategorii pohár.
 
Za umístění v celém víkendu:
Zde vyhrává družstvo s nejnižším součtem umístění v dílčích soutěžích. V případě rovnosti bodů rozhoduje nižší součet časů (lepší pokus 1. sobotní soutěž + 2. sobotní soutěž (lepší v případě dvou pokusů) + základní kolo v neděli.
 
Kategorie muži:
1.místo Pohár + Osobní počítač s dvoujádrovým procesorem, 2GB RAM, 250GB pevným diskem a DVD vypalovačkou
2.místo Pohár + 5.1 domácí kino s DVD přehrávačem
3.místo Pohár + Multifunkční inkoustová tiskárna
 
Kategorie ženy:
1.místo Pohár + Automobilová GPS navigace
2.místo Pohár + Multifunkční inkoustová tiskárna
3.místo Pohár + Stereo mikrosystém s CD přehrávačem
a řada dalších hodnotných cen
 
Jak se přihlásit:
Z prostorových a časových důvodů je maximální počet zúčastněných družstev omezen a proto je nutné se předem přihlásit na níže uvedený telefon, nebo email a poté zaplatit předem startovné ve výši 500,- Kč za celý víkend. Platbu je možno provést převodem na účet: 212574954/0300 nebo složenkou na adresu: SDH Bezděkov pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem 262 42 a do zprávy pro příjemce uvést u obou způsobů jméno vysílající organizace.
Aktuální stav rezervace startovního pořadí můžete sledovat v diskuzi, na internetových stránkách www.firesport.cz v tématu „CZC tréninkový kemp 2012“, až bude založena.
 
Důležité upozornění:
Startovné je potřeba uhradit do 27.4. 2012. Pokud se omluvíte do 1.5. 2012. bude Vám startovné vráceno a oslovíme náhradníka. V případě dlouhodobé nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje právo kemp zrušit a již zaplacené startovné vrátit. Děkujeme za pochopení.
 
Kontakt pro rezervaci a případné dotazy:
Petr Peták tel. 777398009 email: petty.bezdekov@seznam.cz