Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Reklama
/

  Ligy a soutěže
 Břeclavská liga
 Český pohár Velkopopovického Kozla
 Extraliga ČR
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 JL OPEN liga
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Krušnohorská liga
 Ligy - věže
 MSP
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská liga
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská liga
 VC Uh. Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 VC Blanenska
 VC OSH Přerov
 Západočeská liga
 Zlínská liga PS

  Hlavní menu
Statistiky
Ankety
Všechny články
Nejčtenější články


  Seznam rubrik
 Břeclavská hasičská liga
 Český pohár
 Extraliga ČR
 Fotografie
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 Jihlavské liga OPEN v pú
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Kozel - partner Firesportu
 Krušnohorská liga
 Liga ČR ve výstupu na věž
 Moravskoslezský Pohár
 Nezařazené
 Obchod
 Ostatní
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská hasičská liga
 Pozvánky
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská okresní liga
 VC Uherské Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 Velká cena Blanenska v PÚ
 Velká cena OSH Přerov
 Video
 Západočeská has. liga
 Zlínská liga požárního sportu

  Webmaster

 
 

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 53 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|

Krumsín obhájil ve Vrchoslavicích
(Martin Ošťádal, Nezařazené, 16.05.2004)
V sobotu 15.5.2004 se konala ve Vrchoslavicích pohárová soutěž na nástřikové terče.
Hasičské stovkování zahájí Český pohár
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 18.04.2004)
S blížící se sezónou se do popředí zájmu fandů požárního sportu dostává i druhý ročník Českého poháru. Stejně jako v loňském roce odstartuje seriál šesti soutěží v běhu na 100 metrů s překážkami Hasičské stovkování v Ostravě.
O putovní pohár VŘSR - Široký Důl
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 02.11.2003)
V sobotu 25. října firma Flídr se sídlem v Širokém Dole uspořádala soutěž s názvem O putovní pohár VŘSR - Memoriál V. I. Lenina. Jedné z posledních soutěží v tomto roce se zúčastnilo rekordních 77 družstev muží a 31 družstev žen. Prvenství v mužské kategorii si odvezly Petrovice u žen se radovaly z vítězství Výčapy. Tentokrát jsem zvolil formu fotoreportáže ... .
Mistrovství republiky HZS ČR v TFA
(Tommy, Nezařazené, 24.10.2003)
Dne 22. října 2003 se v rámci oslav 150.výročí založení hasičského sboru v Praze uskutečnilo v areálu Hasičské stanice č.5 HZS hl.m.Prahy 1. mistrovství České republiky v disciplínách TFA profesionálních hasičů.
Šumper. Soptíkovi vládla družstva ze Vsetínska
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 13.10.2003)
Od Kayase: Již po páté hostil Šumperk mladé hasiče téměř z celé severní Moravy. Tradičního nástupu Šumperského Soptíka – závodů v běhu na 60 metrů překážek - se letos před zraky starosty Šumperka p.Brože a ředitele HZS Šumperk pplk.ing.Wiesnera zúčastnilo více jak 260 hasičských nadějí ze čtyř okresů. Letos poprvé v družstvech zvítězilo jiné družstvo než tradiční Čeperka, jejíž borci vítězili ve všech předchozích ročnících.
Soutěž v Babicích tentokrát na 2B
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 11.10.2003)
Na závěr sezóny se uskutečnila pohárová soutěž v Babicích o ceny Sport servisu, které věnoval Karel Gába (v diskuzi Karlos). Na soutěž se sjelo 32 družstev mužů a 7 družstev žen. Přijely i Petrovice letošní vítěž extraligy, Radíkov, samozřejmě domácí Babice, ale i přední družstva Moravskolezské ligy - Prchalov, Kojkovice.
Memoriál mjr.J.Urbana Č.Krumlov 2003
(Petr Klimeš, Nezařazené, 05.10.2003)
XXI. ročníku Memoriálu mjr.Jaromíra Urbana se zúčastnilo celkem 113 družstev. Závodilo se tradičně na asfaltové trati parkoviště „Pod poštou“ v Českém Krumlově na nástřikové terče HZS Český Krumlov a úzké hadice. Nabitá startovní listina nabídla skvělou podívanou na celý den. Družstva byla rozdělena do třech kategorií: SDH muži, SDH ženy,HZS a podniky. Putovní pohár obdržel absolutní vítěz.
Ve Víchově se soutěžilo netradičně
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 30.09.2003)
Článek poslal Karel Čermák z Bozkova. Na naše současné poměry neobvyklou, ale dříve častou soutěž v požárním útoku připravili na konec sezóny hasiči z Víchové nad Jizerou . V čem byla tato soutěž neobvyklá? V tom, že si těsně před nástupem na startovní čáru každý vylosoval, co bude dělat.
Mistrovství ČR v PS - Olomouc 2003
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 21.09.2003)
Po dvou dnech zápolení v běhu na 100m překážek, štafetě 4x100m a požárním útoku, známe letošní mistry České republiky v požárním sportu. Letošní boj o titul Mistra České republiky v požárním sportu se odehrával v Olomouci na stadionu TJ Lokomotiva. Mistrovství bylo oficiálně zahájeno již v pátek před radnicí města na Horním náměstí. Slavnostně zde nastoupili zástupci jednotlivých krajů.
O pohár města Telče 2003
(Petr Klimeš, Nezařazené, 08.09.2003)
Na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči se v sobotu 6. září 2003 uskutečnil IV. ročník soutěže v požárním útoku O pohár města Telče. Na soutěž, kterou pořádá SDH Nevcehle, přijelo závodit 51 družstev mužů a 15 družstev žen. Článek napsal Milka - Nevcehle.
O pohár starosty SH ČMS 2003
(Petr Klimeš, Nezařazené, 07.09.2003)
Dne 6. září se uskutečnil v Dolním Bukovsku v okrese České Budějovice Pohár starosty SH ČMS za účasti 21 družstev mužů a 9 družstev žen. Soutěž probíhala na široké hadice, nástřikové terče HZS Český Krumlov a jednotné proudnice.
Krušnohorská liga 2003
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 05.09.2003)
V sobotu 10. května 2003 byl úspěšně zahájen v malé obci na teplicku již 7. ročník této populární hasičské soutěže. Byla současně jubilejním 10. ročníkem poháru Obecního úřadu obce Světec a 94 . výročím založení Sboru dobrovolných hasičů ve Štrbicích. Článek napsat ing. Jiří Siřiště, starosta SDH Štrbice.
Top fifteen cup
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 02.09.2003)
Článek napsal Jiří Tošovský z Trnova. Poslední nedělní dopoledne letních prázdnin patřilo toliko očekávanému a avizovanému souboji patnácti družstev, které přijaly pozvání trnovských hasičů na TOP FIFTEEN CUP. Tato ojedinělá akce letošní sezóny byla uspořádána v rámci oslavy 120. výročí založení SDH Trnov.
Finále Českého poháru v Borovanech
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 02.09.2003)
V sobotu 30. 8. byl v Borovanech v okrese České Budějovice zakončen posledním závodem I. ročník Českého poháru v běhu jednotlivců na 100 m s překážkami v kategoriích mužů a žen. Článek poslal Petr Šváb z Kamence.
Večerní stovka v Kamenci u Poličky
(Roman - Radíkov, Nezařazené, 19.08.2003)
V sobotu 16. 8. se v Kamenci u Poličky uskutečnil IX. ročník závodu v požárním sportu mužů a žen – závod jednotlivců na 100m s překážkami za umělého osvětlení – Večerní stovka. Tento závod je zároveň IV. závodem seriálu Český pohár.

|0-15|15-30|30-45|45-60|

 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů