Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Reklama
/

  Ligy a soutěže
 Břeclavská liga
 Český pohár Velkopopovického Kozla
 Extraliga ČR
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 JL OPEN liga
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Krušnohorská liga
 Ligy - věže
 MSP
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská liga
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská liga
 VC Uh. Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 VC Blanenska
 VC OSH Přerov
 Západočeská liga
 Zlínská liga PS

  Hlavní menu
Statistiky
Ankety
Všechny články
Nejčtenější články


  Seznam rubrik
 Břeclavská hasičská liga
 Český pohár
 Extraliga ČR
 Fotografie
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 Jihlavské liga OPEN v pú
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Kozel - partner Firesportu
 Krušnohorská liga
 Liga ČR ve výstupu na věž
 Moravskoslezský Pohár
 Nezařazené
 Obchod
 Ostatní
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská hasičská liga
 Pozvánky
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská okresní liga
 VC Uherské Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 Velká cena Blanenska v PÚ
 Velká cena OSH Přerov
 Video
 Západočeská has. liga
 Zlínská liga požárního sportu

  Webmaster

 
 

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 60 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|

I v Tučapech kralovaly Mistřice.
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 18.07.2004)
V 5.kole VCUH na zavodníky čekal ne moc oblíbený závod v Tučapech. I přesto se ale sjelo do Tučap 19.družstev mužů a 4.družstva žen. Soutěž v Tučapech probíhala na fotbalovém hřišti které je ale maximalně hrbolatá a tráva maximalně přerostená trať se zde specifikuje tím že terče nejsou kolmo k základně ale musí se výbíhat od základny napravo.
Vítězství Nevcehle, body pro Mistřice.
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 12.07.2004)
V Mistřicích na 4.kole VCUH bylo letos opět co k vidění. Zázemí celé soutěže bylo na jedničku. Startovní pole obsazeno 23.družstvy mužů a 5.družstev žen předpovídalo že zde budou padat dobré časy a po celou dobu soutěže se bude naco dívat. Soutěžilo se na místním fotbalovém hřišti do mírného stoupání.
Do třetice kralovaly Mistřice.
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 08.07.2004)
I ve třetím kolem Velké ceny Uherského Hradiště v Částkově dějišti 34. ročníku soutěže o Křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje, nenašli hasiči z Mistřic okresního přemožitele. Do Částkova na fotbalové hřiště se v neděli odpoledne sjelo 17.družstev mužů a 4.družstva žen.
Pozvánka na soutěž do Mistřic
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 01.07.2004)
Sbor dobrovolných hasičů Mistřice vás strdečně zve na XV.ročník soutěžě v požárním útoku o PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE MISTŘICE, která se koná v neděli 11.července 2004 v Mistřicích a je započítávána do VELKÉ CENY OSH ČMS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Čtyři osmnáctkové časy v Dolním Němčí!
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 28.06.2004)
V neděli 27.června v Dolním Němčí se uskutečnil druhý závod VC OSH ČMS UH dále už jen VCUH. V Dolním Němčí se opět soutěžilo na dobře připraveném fotbalovém hřišti za celkem slunečného počasí které přilákalo 15.družstev mužů a jen 2.družstva žen.
VC OSH ČMS UH 2004 odstartována!!
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 25.04.2004)
Po roce se nám opět roztáčí kolotoč soutěží v PÚ které jsou zařazeny do VC OSH ČMS UH . Jako již tradičně se začínalo v Kunivicích na Bělince. Počasí sice moc nepřálo ale i tak se sjelo na závodiště 18.družstev mužů a 3družstva žen. Soutež probíhala na zdejším travnatém plácku se základnou umístněnou na betonové ploše, a běželo se do mírného převíšení.
VC OSH ČMS UH 2004
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 02.04.2004)
Blíží se nám začátek XVI. Ročníku Velké ceny OSH ČMS UH. Hradiště. První soutěž nového ročníku se uskuteční 25.4.2004 v Kunovicích na Bělince. Každé družstvo které chce být zařazeno do \" VC OSH ČMS UH \" musí zaplatit startovné ve výši 200Kč poštovní poukázkou nebo osobně na OSH UH. Hradiště. Uzávěrka přihlášek bude před startem první soutěže VC OSH ČMS UH a to 25.dubna 2004 - Putovní pohár Kunovic.
VC OSH Uherské Hradiště
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 07.10.2003)
V neděli 14.září se uskutečnil poslední zavod letošní sezóny VC OSH UH, který se konal v Uherském Hradišti jako součást oslav 130.výročí založení dobrovolného hasičského sboru města Uherské Hradiště. Soutěžilo se na náměstí a běhalo se na kostkách.
VC UH Ořechov - Košíky
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 07.10.2003)
Desáté kolo Velké ceny okresu v Ořechově určilo letošního vítěze již XV.ročníku této soutěže. Bez ohledu na výsledky ze dvou zbývajících závodů se vítězem stalo družstvo mužů Kněžpole.
Kunovice - O pohár Slovácka
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 20.08.2003)
Pohár Slovácka znovu na hodonínsko - tentokrát do Vacenovic, páté místo a patnáctibodový zisk Kněžpole do Velké ceny okresu, první místo žen Tučap a útok mužů z Mistřic na prvenství v soutěži, který ale skončil až dvanáctým místem.
Záhorovice, Vésky Velké cena UH
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 18.08.2003)
Články jsou převzaty z webu SDH Mistřice poněvadž já byl na dovolené.......V neděli 3.srpna v Záhorovicích se soutěž konala na zkrácené vedení 2B jak pro ženy tak pro muže. Soutěž zahájili domácí muži časem 19.52 sec. V neděli 10.srpna se konal ve Véskách 14.ročník soutěže o putovní pohár starosty města Uherské Hradiště ...
4.kolo v Mistřicích
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 23.07.2003)
4.kolo \" VC OSH ČMS UH \" se uskutečnilo v neděli 13.července v Mistřicích. Původní program soutěže byl vzhledem ke dvacetiminutové silné větrné a dešťové sprše, posunut o hodinu, ale poté už zavládlo v Mistřicích krásné počasí, občas doprovázené silným větrem, který částečně zkomplikoval situaci několika družstvům při provádění útoku.
2. a 3.kolo VC Uh.Hradiště
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 06.07.2003)
Velká cena okresu Uherské Hradiště má za sebou 3.kola. Minulou neděli 29.6.2003 v Dolním Němčí proběhlo 2.kolo, a tutu neděli 6. 7. 2003 v Částkově 3.kolo. V Dolním Němčí se soutěžilo na fobalovem hřišti, které bylo osazenou novým travnatým povrchem. V Částkově se běhalo rovněž na fotbalovém hřiši.
Velká cena 2003 zahájena!!!
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 27.04.2003)
Dne 27.4.2003 se uskutečnil v Kunovicích na Bělince první letošní závod zařazený do \" VC OSH ČMS UH \". Do letošního ročníku \" VC OSH ČMS UH \" je přihlašeno 13.družstev mužů, a kategorie ženy pro malou ůčast není.
Velká cena 2003
(Petr Kropáč, VC Uherské Hradiště, 09.04.2003)
Rok se s rokem sešel a máme tady další ročník Velké ceny OSH ČMS Uh. Hradiště. V letošním roce je do seriálu Velké ceny zařazeno 12.závodů. Z těchto závodů bude přihlášeným družstvům do konečného hodnocení započítáno 9 nejlepších umístnění na soutěžích \" VC OSH ČMS UH \".

|0-15|15-30|30-45|45-60|

 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů