Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Reklama
/

  Ligy a soutěže
 Břeclavská liga
 Český pohár Velkopopovického Kozla
 Extraliga ČR
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 JL OPEN liga
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Krušnohorská liga
 Ligy - věže
 MSP
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská liga
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská liga
 VC Uh. Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 VC Blanenska
 VC OSH Přerov
 Západočeská liga
 Zlínská liga PS

  Hlavní menu
Statistiky
Ankety
Všechny články
Nejčtenější články


  Seznam rubrik
 Břeclavská hasičská liga
 Český pohár
 Extraliga ČR
 Fotografie
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 Jihlavské liga OPEN v pú
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Kozel - partner Firesportu
 Krušnohorská liga
 Liga ČR ve výstupu na věž
 Moravskoslezský Pohár
 Nezařazené
 Obchod
 Ostatní
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská hasičská liga
 Pozvánky
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská okresní liga
 VC Uherské Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 Velká cena Blanenska v PÚ
 Velká cena OSH Přerov
 Video
 Západočeská has. liga
 Zlínská liga požárního sportu

  Webmaster

 
 

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 78 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

Loňští mistři MSP vyhráli první kolo ročníku 2007
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 31.05.2007)
První kolo letošního ročníků Moravskoslezského poháru se konalo v neděli 27. května 2007 ve Svobodě. Soutěžilo se na 2B hadice, protože zde není hřiště s patřičnou délkou. Perfektní je náběh k základně, který leží kompletně na asfaltovém hřišti. Počasí bylo přímo letní, až na poměrně silný vítr. Ten však foukal do zad, takže neovlivňoval sestřiky. Celkově se zde sjelo 44 hasičských družstev.
Termíny MSP 2007
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 03.04.2007)
Moravskoslezský pohár vstupuje do svého pátého ročníku. Přikládám termínový kalendář všech třinácti letošních kol. Vše je již vloženo také v sekci MSP.
Neplachovice vyhrály poslední kolo MSP
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 31.08.2006)
Po dvanácti kolech letošního ročníku Moravskoslezského poháru, jsme se dostali až ke kolu závěrečnému. Poslední kolo se konalo v neděli 27. srpna 2006 v Neplachovicích. Pečlivě připravený areál, náběh na asfaltu a pak travnatá dráha, spousta věcných cen, to vše přivítalo celkem 20 družstev mužů a 9 ženských kolektivů. Ačkoliv se nad Neplachovicemi proháněly dešťové mraky, tak z nich ani nekáplo.
Bolatice vítězí "osobákem"!
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 30.08.2006)
Je za námi poslední letošní víkend, který byl určen pro závody Moravskoslezského poháru. V sobotu 26.8.2006 se na hřišti TJ Viktoria Chlebičov utkalo o předposlední balík letošních bodů celkem 27 hasičských družstev. Soutěž byla velmi dobře připravená a pečlivě organizovaná.
Po Sádku je již znám vítěz letošního MSP
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 18.08.2006)
V sobotu 12. srpna 2006 se seriál Moravskoslezského poháru přesunul do Sádku. Zdejší soutěž je zajímavá profilem trati. Hned na odběhu ze základny čeká na soutěžící terénní vlna. To znamená, že se terén zvedá o 1,8 metru a dále je vše již po rovině. Soutěží se zde na 2B hadice. Počasí vyšlo a soutěžit přijelo celkem 30 družstev.
Pustkovec vítězí v Bolaticích
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 11.08.2006)
Extraliga a Moravskoslezský pohár podruhé na jednom hřišti. To byl nedělní závod v Bolaticích v neděli 6. srpna 2006. Bolatice pořádaly Extraligu poprvé a doufám, že byli všichni spokojeni. Počasí vypadalo všelijak, ale podstatnou část závodu nepršelo. Soutěž byla ozdobena skvělým výkonem Úherců (16,90).
Pustkovec hostil Extraligu i MSP
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 11.08.2006)
V sobotu 5.srpna 2006 se v Ostravě- Pustkovci konalo další kolo Velkopopovický kozel extraligy v požárním útoku a zároveň se toto kolo započítávalo do soutěží Moravskoslezského poháru.Hostitelé připravili velmi kvalitní soutěžní zázemí a soutěžící jim to oplatili neméně kvalitními výkony.
Bolatice se vracejí na první příčku
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 07.08.2006)
Zámecký parčík v Oldřišově, včetně rybníčku byl pěknou kulisou dalšího kola Moravskoslezského poháru konaného, 30. července 2006. Pro nedostatek místa se soutěží v obou kategoriích na dvě hadice B. Náběh je do mírného kopečka po asfaltu. Zbytek trati je travnatý.
Neplachovice vítězi v Michálkovicích
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 04.08.2006)
V sobotu 29. července 2006 se Moravskoslezský pohár přesunul do Ostravy, konkrétně do městské části Michálkovice. Soutěží se zde v areálu místní hasičské zbrojnice. Základna je na betonové ploše a pak je již trávník, který byl  tvrdý a tím pádem velmi rychlý. Ačkoliv se nad Ostravou proháněly dešťové mraky, tak se déšť Michálkovicím vyhnul.
Hněvošický pahorek 2006
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 01.08.2006)
V neděli 16. července 2006 se o další body do Moravskoslezského poháru bojovalo na extrémní soutěži „Hněvošický pahorek“. Tato soutěž je těžká především pro proudaře a vyžaduje kromě rychlosti a síly také notnou dávku taktiky. S tím vším se přijelo poprat celkem 28 hasičských kolektivů.
Ve Služovicích vyhrál Pustkovec a Mladecko
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 01.08.2006)

     Ve Slušovicích se léto předvedlo v té nejteplejší podobě. V neděli 23. července 2006 se zde konalo u místní hasičské zbrojnice již  6.kolo letošního ročníku MSP. Muži soutěžili na 3B a ženy jak jinak než na 2B. Náběh na asfaltové silnici a pak mírně z kopce po travnaté ploše. Své síly přijelo porovnat celkem 35 družstev.

Třetí vítězství Bolatic v řadě
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 12.07.2006)

      Je středa 5.7.2006 a Moravskoslezský pohár putuje do Mladecka. Počasí je nadmíru letní a kvalitně připravené školní hřiště slibuje pěknou podívanou.

MSP ve Velkých Hošticích
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 12.07.2006)

     První červencová neděle patřila třetímu kolu Moravskoslezského poháru, tentokrát ve Velkých Hošticích. Soutěžilo se na nádherném fotbalovém hřišti, základna byla uložená na koberci. Počasí bylo slunečné, takže nic nebránilo zahájení soutěže.

V Milostovicích vítězí Bolatice a Hněvošice
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 11.07.2006)
Po takřka měsíční přestávce se Moravskoslezský pohár přemístil do malé obce Milostovice. V sobotu 1.7.2006 se zde na místním hasičském závodišti konalo 2. kolo MSP. Pořadatelé měli po pátečním celodenním dešti plné ruce práce s přípravou. Vše však zvládli perfektně a soutěž připravili na jedničku, i počasí nakonec dostalo rozum. Soutěžilo se na 3B, náběh na koberci, a travnatá dráha mírně z kopce.
1.kolo MSP 2006 vyhrály Neplachovice
(HONZA M. Neplachovice OP, Moravskoslezský Pohár, 31.05.2006)

     Letošní ročník Moravskoslezského poháru byl zahájen v neděli 28. května 2006 ve Svobodě. Větrná smršť, která se přehnala nad závodištěm těsně před zahájením soutěže, předznamenala její průběh. Soutěžilo se na trati tvořené z asfaltové základny a travnaté plochy. Pro nedostatek prostoru se prováděl požární útok na 2B hadice. Sjelo se zde rekordní množství družstev, celkem 35.

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů