Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Reklama
/

  Ligy a soutěže
 Břeclavská liga
 Český pohár Velkopopovického Kozla
 Extraliga ČR
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 JL OPEN liga
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Krušnohorská liga
 Ligy - věže
 MSP
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská liga
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská liga
 VC Uh. Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 VC Blanenska
 VC OSH Přerov
 Západočeská liga
 Zlínská liga PS

  Hlavní menu
Statistiky
Ankety
Všechny články
Nejčtenější články


  Seznam rubrik
 Břeclavská hasičská liga
 Český pohár
 Extraliga ČR
 Fotografie
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 Jihlavské liga OPEN v pú
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Kozel - partner Firesportu
 Krušnohorská liga
 Liga ČR ve výstupu na věž
 Moravskoslezský Pohár
 Nezařazené
 Obchod
 Ostatní
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská hasičská liga
 Pozvánky
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská okresní liga
 VC Uherské Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 Velká cena Blanenska v PÚ
 Velká cena OSH Přerov
 Video
 Západočeská has. liga
 Zlínská liga požárního sportu

  Webmaster

 
 

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 84 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

O vítězi Velké Ceny rozhodne až poslední závod
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 18.09.2005)
Poslední prázdninový víkend se mohl pochlubit nejen krásným letním počasím, ale i soutěží v požárním útoku memoriálu Leopolda Koutného, která se konala v Drahotuších. Bohužel se ve stejný den uskutečnila v Petrovicích na Třebíčsku závěrečná soutěž Extraligy, a tak startovní pole neobohatily celky z okolních okresů, které se často zúčastňují těchto soutěží. Výjimkou, bylo jen družstvo žen z Loukova, které i přes takovouto lákavou možnost zůstalo naší okresní soutěži věrné.
Olšovec má před krajským kolem vynikající formu
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 19.08.2005)
V neděli 14. srpna se za poměrně slunného počasí konala 16. soutěž Velké ceny OSH PŘEROV v požárním útoku. Letos poprvé se pořadatelství Velké ceny ujaly Milotice nad Bečvou, které se v tomto kolektivním sportu v posledních letech neustále zlepšují a letos dokonce útočí na celkové první místo.V ten samý den ráno se v nedalekých Babicích (VS) konala soutěž extraligy, přesto si proti původním odhadům našlo cestu do Milotic jen 5 družstev mimo přerovský okres. Startující pole nakonec skýtalo 28 družstev mužů a 7 družstev žen.
Stříbrnou proudnici si z Valšovic odvezl Olšovec
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 05.08.2005)
V neděli 31. července pokračovala Velká Cena OSH Přerov 15. soutěží v požárním útoku, která se konala ve Valšovicích na Hranicku. Na 23 družstev mužů a 8 družstev žen čekala nově modifikovaná trať. Hlavní změnou bylo posunutí startu směrem k hlavní cestě od Hranic, čímž bylo sledováno především zkvalitnění podmínek pro splnění požárního útoku sportovními družstvy, byť se ještě zvýšilo výškové převýšení tratě.
Hasičský křest v Horním Újezdě domácí zvládli
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 27.07.2005)
Minulé dva ročníky pohárové soutěže o pohár SDH pořádané sborem dobrovolných hasičů z Horního Újezdu  se konaly v exilu nedalekých Provodovic.  V sobotu 23.7. se konečně dočkali soutěže Velké Ceny OSH Přerov (VC) na zrekonstruovaném fotbalovém hřišti ve své obci.  Této mimořádné události  se přijelo zúčastnit 26 družstev mužů a 11 družstev žen.
Radíkov opět vede VC OSH Přerov
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 22.07.2005)
Sbor dobrovolných hasičů v Ústí měl tu čest pořádat další ze soutěží v požárním útoku Memoriálu Leopolda Koutného. Přestože se zde Velká Cena (VC) konala poprvé, zhostili se pořadatelé svých povinností na výtečnou. Soutěž probíhala ve svižném tempu na místním fotbalovém hřišti za přítomnosti velké divácké kulisy. V boji o vítězství si to rozdalo 31 družstev mužů a 9 družstev žen.
Double Paršovic na domácí soutěži
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 15.07.2005)
Chladné a deštivé počasí v kombinaci s prodlouženým volnem vyhnalo spoustu hasičů na dovolené často mimo vlast. Na předešlých soutěžích v Jindřichově a Milenově byla zřejmě proto účast poněkud slabší - do 30 družstev v  obou kategoriích dohromady. Před pracovním týdnem se již houfně vraceli, a proto se v Paršovicích představilo 31 družstev mužů a 13 družstev žen.
Poslední závody před Extraligou se vydařily
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 24.06.2005)
V neděli 19.6. v Troubkách  mohla všechna zúčastněná družstva poměřit své síly za slunečného a příjemně teplého počasí, které bylo příznivě nakloněno hasičskému klání. S místní tratí se popralo 23 družstev mužů a dvojnásobný počet žen proti předchozím závodům v Olšovci, tedy 12 týmů.
Babice si přijely do Olšovce pro první místo
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 24.06.2005)
V sobotu 18.6. v Olšovci poblíž Hranic proběhla 5. soutěž Memoriálu Leopolda Koutného.Za slunečného počasí si přijelo zaběhat 21 družstev mužů a 6 družstev žen, což byl v probíhajícím ročníku zatím nejnižší počet.
V Bezuchově se dočkal vítězství Radíkov
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 17.06.2005)
V neděli 12. června se v Bezuchově konala čtvrtá soutěž memoriálu Leopolda Koutného. Každým závodem se počet startujících družstev rozrůstá, tentokrát si přijelo zacvičit 31 družstev mužů a 8 družstev žen.
Okresní kolo vyhrál Olšovec
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 16.06.2005)
Okresní kolo hasičské soutěže proběhlo v sobotu 11. června v Olšovci na Hranicku. Na start se postavilo celkem 19 družstev mužů a 8 družstev žen. Závodilo se v klasických hasičských disciplínách - 100 metrů překážek a v požárním útoku. Použil jsem text od Alexandra Sulimy z Hranického Týdne a doplnil ho o pár fotek a postřehů.
Druhý podnik VC OSH Přerov v Býškovicích
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 10.06.2005)
 Za parného počasí se 28. května sjela hasičská družstva  z Přerovska a okolí do Býškovic k dalšímu závodu Velké Ceny. Účast byla podobná jako při zahájení této soutěže v Hlinsku. Zacvičit si v takřka tropickém vedru přijelo 25 družstev mužů a 10 družstev něžného pohlaví.
Závodem v Hlinsku začala VC OSH okr. Přerov v roce 2005
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 25.05.2005)
V neděli 22. května se uskutečnila 1. soutěž VC OSH Přerov pořádaná v Hlinsku. Slunečné počasí a termín nekolidující s Extraligou zřejmě opět pozvedly počet soutěžních družstev na velice solidní počet 26-ti mužů a 8-mi družstev žen. Po nástupu zúčastněných družstev a poradě velitelů se hned začalo soutěžit.
První závod VC OSH Přerov již tuto neděli v Hlinsku
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 20.05.2005)
     22. května bude zahájen 11. ročník VC OSH Přerov - memoriálu Leopolda Koutného, a to soutěží v Hlinsku (u Lipníku nad Bečvou). Po dlouhém zahálení se tak konečně dočkáme možnosti poměřit svou aktuální formu. Zahájení soutěže je v 13 hodin místního času.
VC OSH Přerov - O pohár SDH Olšovec
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 22.07.2004)
19. června se uskutečnil již třetí ročník soutěže O pohár SDH Olšovec, započítávající se do VC OSH Přerov. Zúčastnilo se jí 19 družstev mužů a 6 družstev žen.
VC v Bezuchově plná rekordů
(Jan Skopalík, Velká cena OSH Přerov, 22.07.2004)
Následující den po okresním kole - 13. července pokračovala VC dalším závodem, a to soutěží \"O putovní pohár SDH Bezuchov\". Zabezpečení ze strany organizátorů bylo na jedničku stejně jako minulý den, trať neutrpěla po předešlém \"řádění\" hasičů vážnějších vad na kráse a počasí bylo opět slunečné. Prezentovalo se 24 družstev mužů a 10 družstev žen.

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů