Firesport
Firesport
   Firesport soutěže    

  Reklama
/

  Ligy a soutěže
 Břeclavská liga
 Český pohár Velkopopovického Kozla
 Extraliga ČR
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 JL OPEN liga
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Krušnohorská liga
 Ligy - věže
 MSP
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská liga
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská liga
 VC Uh. Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 VC Blanenska
 VC OSH Přerov
 Západočeská liga
 Zlínská liga PS

  Hlavní menu
Statistiky
Ankety
Všechny články
Nejčtenější články


  Seznam rubrik
 Břeclavská hasičská liga
 Český pohár
 Extraliga ČR
 Fotografie
 Grand Prix Hodonín
 Hanácká extraliga
 Havlíčkobrodská liga
 Jihlavské liga OPEN v pú
 Jihočeská has. liga
 Jizerská liga
 Kozel - partner Firesportu
 Krušnohorská liga
 Liga ČR ve výstupu na věž
 Moravskoslezský Pohár
 Nezařazené
 Obchod
 Ostatní
 Pelhřimovská hasičská liga
 Podhostýnská hasičská liga
 Pozvánky
 Prostějovská liga
 SMHL
 Táborská hasičská liga
 Třebíčská okresní liga
 VC Uherské Hradiště
 VC Ústeckoorlicka
 Velká cena Blanenska v PÚ
 Velká cena OSH Přerov
 Video
 Západočeská has. liga
 Zlínská liga požárního sportu

  Webmaster

 
 

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 45 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

Pozvánka na schůzku rady GP
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 25.11.2008)

V neděli 7. prosince od 18:00 hodin se ve zbrojnici v Petrově uskuteční pravidelná schůzka pořadatelů soutěží Grand Prix Hodonínska. Účast zájemců o pořádání soutěže zařazené do seriálu GP v příštím roce je nutná. Zváni jsou ale i zástupci dalších soutěžních družstev, případně pořadatelé soutěží mimo ligu.

Grand Prix zná vítěze – Vlkoš a Hrubou Vrbku
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 04.09.2008)
Další ročník hasičské Grand Prix je minulostí. Souboje s vodním živlem a časomírou vyvrcholily uplynulou neděli na Horňácku ve Velké nad Veličkou. O poslední porci bodů přijelo soupeřit jednadvacet mužských a osm ženských kolektivů.
Na rozdíl od minulých let, kdy se o celkový triumf pravidelně přetahovali hasiči z Petrova, Vlkoše a Vacenovice, byly letos karty rozdány zcela jinak.
Hasičský festival chyb v Rohatci
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 29.07.2008)
Hlučné stroje a rychlé běžce přivítal v sobotu rohatecký asfalt. Místní soutěží se regionální liga přehoupla do své druhé poloviny. Mírně stoupající silnice klade větší nároky nejen na soutěžící, ale i na vybavení trpící na drsném povrchu více než na trávě. Výhodou naopak je fakt, že terén zůstává i pod náporem vody pro všechny stejný.
Mistřín vybojoval noční double
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 30.06.2008)
Do polí neoraných vyrazil minulou sobotu seriál hasičské Disgrafik Grand Prix. Premiérovou noční soutěž pod umělým osvětlením přivítal Mistřín.
Pod Chřiby se vedlo nejlépe Vlkoši a Petrovu
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 03.06.2008)
Rychlé obrátky nabral v posledních týdnech hasičský cirkus na Hodonínsku. Po soutěži v Dubňanech zavítala minulou sobotu Grand Prix v požárním útoku do Čeložnic. Už tento víkend je navíc na programu pohárovka v Ratíškovicích. Souboj s časomírou pod Chřibskými kopečky svedlo šestnáct můžských a osm ženských kolektivů. Vzhledem k nižšímu poštu přihlášených se soutěž letos poprvé odehrála dvoukolově.
O vítězství Velké rozhodl dodatečný rozběh
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 26.05.2008)
Druhým kolem pokračovala minulou sobotu hasičská Grand Prix v požárním útoku. Dvacet mužských a osm ženských družstev se tentokrát sešlo v Dubňanech.
Vésky pokořily hranici sedmnácti vteřin
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 12.05.2008)
Po dlouhé zimní pauze se na Hodonínsku minulou neděli opět rozburácela hasičská čerpadla. Úvodním závodem odstartoval ve Vlkoši další ročník Grand Prix v požárním útoku.
Petrov vybojoval v celkovém pořadí Grand Prix double
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 05.09.2007)
Krátce po sobotním poledni ožil areál u bývalého petrovského koupaliště požárním sportem. Okresním kolem zde vyvrcholil jedenáctidílný seriál Grand Prix. Zatímco u mužů má hasičská liga dlouholetou tradici, v kategorii žen byl letošní ročník tím prvním. Změřit své síly přijelo 18 mužských a 6 ženských kolektivů.  V kategorii mužů mohly na celkový triumf pomýšlet už pouze družstva Vlkoše a Petrova. V kategorii žen měly alespoň teoretickou šanci na celkové vítězství hned čtyři týmy.
Hodonínským družstvům vypálily rybník Vésky
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 19.08.2007)
Devátým dílem pokračovala v neděli 19.8. hodonínská Grand Prix. Hasičská družstva se tentokrát sešla na Horňácku, v Hrubé Vrbce. Přestože se od samého začátku nad místním fotbalovým hřištěm stahovala šedivá mračna, nebe nakonec seslalo jen několik hromů a pár dešťových kapek. Dvacet mužských a sedm ženských kolektivů se tak mohlo plně soustředit na svůj výkon.
Překvapivé vítězství Rohatce
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 22.07.2007)
Tři kola měla na programu v červenci Grand Prix okresu Hodonín. Po soutěžích v Petrově a Vacenovicích zavítal tuto sobotu hasičský cirkus do Rohatce. Týden trvající tropická vedra nepolevila a tak na 17 mužských a rekordních 8 ženských družstev čekal nelehký úkol popasovat se nejen se soupeři, ale i s počasím. Nové pravidla GP určují, že pokud je prezentováno 25 a více týmů soutěž proběhne jednokolově a právě tak tomu v Rohatci bylo.
Vacenovice dotahují
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 18.06.2007)
V sobotu 9. června pokračovala čtvrtým dílem Grand Prix. V tomto termínu se družstva z Hodonínska tradičně sjíždějí do Ratíškovic. Na asfaltové silnici u hasičské zbrojnice bývají k vidění velmi rychlé časy. Letos tomu nebylo jinak a celkové výsledky udělaly z této pohárovky jednu z nejkvalitnějších v historii Grand Prix.
Déšť svědčil Vlkoši
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 10.05.2007)
Letošní soutěžní sezona na Hodonínsku byla zahájena první květnovou neděli ve Vlkoši. Od samého rána byla obloha pokryta šedými mraky a téměř současně s prvním útokem se z ní začal snášet déšť. 23 mužských a 7 ženských družstev tak čekalo náročné odpoledne.
Tři "sedmnáctky" v Hrubé Vrbce
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 29.08.2006)
Pokud vám přijde titulek poněkud dvousmyslný, tak vězte, že nejen sličné děvy, ale především vynikající sportovní výkony byly k vidění při dalším dílu Grand Prix.
V Rohatci opět nejlepší Vacenovice
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 06.08.2006)
V sobotu 29. 7. pokračovala GP Hodonínska svým sedmým dílem. Družstva se tentokrát utkala v Rohatci, kde se konal 5. ročník soutěže „O putovní pohár starosty obce“. Předchozí tropické dny vystřídalo poměrně příjemné letní počasí. Rozpálenou asfaltovou silnici dopoledne dokonce zchladila bouřka. Při akci samotné však počasí účastníkům přálo a tak se všech 17 družstev mužů a 4 kolektivy žen mohly plně soustředit na svůj výkon.
Větrná loterie v Petrově
(Luděk Durďák, Grand Prix Hodonín, 03.07.2006)
První červencovou sobotu se sjela družstva z Hodonínska, ale také Hradišťska a Kroměřížska, do Petrova. Čtvrtým dílem tu pokračovala Grand Prix. Na rozdíl od předcházejících horkých dnů přivítalo účastníky pochmurné a hlavně větrné počasí. Prezentovalo se celkem 21 kolektivů mužů a 4 družstva žen.

|0-15|15-30|30-45|

 
 
  Hledej v článcích
Rozš. hledání

  Reklama
Firesport - vše pro požární sport
Rocková kapela 365


  Diskuze
 VHL Horni Lidec 11.8.2012
 co pro lepší uchycení savice
 Hledáme spolumoderátora soutěže
 Elastické kalhoty
 11. ročník nočnej hasičskej súťaže Mostište -28. júla 22:00


Copyright © 2002 Haka Graphics. Všechna práva vyhrazena.
Žádná z částí webu Firesport nesmí být použita bez souhlasu autorů.
Novinky Extraliga ČR v požárním útoku Ligy požárním útoku Diskuze o požárním sportu a vše s ním související Soutěže, které nespadají do seriálů jednotlivých lig Pozvánky na soutěže Chat pro pokec o požárním sportu Fotografie z hasičských závodů Videa požárních útoků ke stažení Nabídka výrobků pro požární sport Odkazy na ostatní hasičské stránky Sekce, kde jsou příspěvky nezařaditelné do předchozích odkazů