Ročník 2003

Webmaster

MSP ve Velkých Hošticích
Autor: HONZA M. Neplachovice OP  12. 07. 2006

První červencová neděle patřila třetímu kolu Moravskoslezského poháru, tentokrát ve Velkých Hošticích. Soutěžilo se na nádherném fotbalovém hřišti, základna byla uložená na koberci. Počasí bylo slunečné, takže nic nebránilo zahájení soutěže.

Sádek rád startuje na začátku startovního pole a svůj útok jde takticky. Pozdější přidání plynu umožňuje to nejlepší natažení hadic a vylučuje chyby. Tato taktika nese své ovoce. Čas 19,04 plně dostačoval na 3. místo.

Pustkovec opět nezaváhal a naprosto strojově zastavil časomíru na 18,53. Nejlepší výkon této soutěže předvedly opět Bolatice (17,99). Byla to první letošní sedmnáctka na MSP, ale jak znám bolatické tak určitě nebude poslední. Opět bylo vidět mnoho nezdarů. Domácí Velké Hoštice nezapojily proudnici na levém proudu.

Milostovice a Neplachovice nenašroubovaly koš. Heřmanice dokonce dvakrát ulily start, takže svůj pokus ukončili bez roztažení hadic.

A jsme v ženské části. Tady se konečně podařilo ženám z Mladecka předvést na co mají. Krásný útok srazil oba terče v čase 19,64. Na druhou příčku se usadila Jamnice, která předvádí stabilní výkony. A třetí skončily Svoboda. Nedařilo se vítězkám předchozích dvou kol z Hněvošic.

Soutěž byla jako již tradičně ve Velkých Hošticích  velmi dobře připravena. Všechny trochu zaskočila již podruhé nízká účast v mužské kategorii. Uvidíme jestli to bude trend letošní sezóny.