Ročník 2003

Webmaster

Pustkovec vítězí v Bolaticích
Autor: HONZA M. Neplachovice OP  11. 08. 2006
     Extraliga a Moravskoslezský pohár podruhé na jednom hřišti. To byl nedělní závod v Bolaticích v neděli 6. srpna 2006. Bolatice pořádaly Extraligu poprvé a doufám, že byli všichni spokojeni. Počasí vypadalo všelijak, ale podstatnou část závodu nepršelo. Soutěž byla ozdobena skvělým výkonem Úherců (16,90).

Pokud budu posuzovat opět pouze z pohledu družstev započítávaných do MSP, tak se závod nejlépe vydařil Pustkovci. Druhou příčku po chybě na pravém proudu vybojovali domácí borci. A třetí si odvezl za pěkný výkon Sádek. Určitě se i velmi povedl útok družstvu z Heřmanic ( 19,83). Ostatní výsledky již v přímém porovnání s výkony extraligových týmů, patřily k těm průměrným. Ale jak jsem již psal v předešlém článku, je to velká škola a dík za to. V ženské kategorii se vše vrátilo do starých kolejí. První Mladecko druhé Hněvošice a třetí s velkým časovým odstupem Heřmanice.

Do konce letošního ročníku již zbývají pouze tři kola. V mužské i ženské kategorii se již pozvolna rýsují vítězové. Pokud neudělají fatální chyby, tak je vše jasné. Ovšem tuhé boje se v obou kategoriích svádějí o třetí příčku. Nic ještě není definitivní a čeká nás zajímavá koncovka MSP 2006.