Webmaster

2.kolo Hanácké extraligy v Nivě
Autor: Valouch Zdeněk  10. 06. 2009
     2.kolo Hanácké extraligy pokračovalo v Nivě.

Druhé kolo Hanácké extraligy se přestěhovalo na okres Prostějov a to do obce Niva. Za chladného a takřka deštivého počasí se na závod sjelo 17 družstev mužů a 4 družstva žen.Jako hlavním favoritem bylo družstvo z Plumlova,které nakonec svůj požární útok zkazilo po prostřiku na levém terči s časem 20:27,který stačil na 9.-místo.Jako druhým horkým favoritem na první místo byla družstva  z Dětkovic,Stražiska,Čelechovic a Choliny.Nejvíce udrželi nervy na úzdě kluci z Dětkovic,kteří vyhráli s časem 18:40.U žen to bylo velmi těžké odhadnout kdo zvítězí,protože horké favoritky ze Stražiska a z Loučan nepřijely.Jako první šlo družstvo z Krumsína,které svůj pokus pokazilo s časem 32:95.Nakonec vyhrály ženy z Lipové s časem 19:71, který se jim velmi podařil.Ostatní výsledky můžete vidět pod
reportáží.Pořadatelsky byla soutěž v celku vydařená a proto dávám známku 3.